Gothic

Prihláška

Probíhá registrace hrácu.

Jak prihlásit družinu?

Sestavte družinu o 4 - 5 clenech.

Na prihlašovací e-mail gothiclarp@seznam.cz pošlete text, který obsahuje tyto informace:

1. Název družiny

2. Jména všech clenu a k nim tyto detaily: povolání, prezdívka, telefon, e-mail a vek a oznacte vudce družiny.

Tato prihláška bude u nás ležet do té doby než budou všichni clenové Vaší družiny prijati cechmistry do cechu. Toto prijetí do cechu nejvíce závisí na Vás samotných, podle toho, jak budete s cechmistry komunikovat a jak je presvedcíte o Vaší správné volbe pri výberu povolání.

S komunikací s cechmistry však vyckejte na e-mail s dalšími pokyny, ve kterých bude upresneno, co Vás na letošním gothicu ceká .

Družina je plne zaregistrována až po té, co jsou všichni její clenové prijati do cechu. Následne pak od nás obdrží vudce družiny e-mail, že jste byli prijati na Gothic XIII a každý jednotlivý clen družiny získá od cechmistra tajná pravidá svého povolání!

Jak se prihlásit jako CP:

Zde si mužete precíst text o tom, co obnáší pojem CP na Gothicu.

 • Co (nebo spíš kdo) je to CP?

  Gothic je družinová hra koncipovaná prevážne jako svet. Hráci tímto svetem prochází a setkávají se s postavami, se kterými rozlicnými zpusoby interagují. Tyto postavy jsou predem vytvoreny tvurci hry (Dracími jezdci). Ríká se jim Cizí postavy (CP) a tento pojem se vžil i jako oznacení skupiny pomocných organizátoru, kterí tyto postavy v prubehu hry ztvárnují.

  Druhy postav

  Ve svete Gothica se mužete setkat prevážne se dvema druhy postav - infopostavami a príšerami. Infopostvy bývají casto humanoidé, kterí se s družinami dávají do reci a zadávají jim ruzné úkoly. Príšery jsou ze své podstaty bojové, ale nemusí se vždy jednat jen o zvírata nebo líté bestie. Bojovou cizí postavou muže být stejne taky i loupeživý rytír, nebo rozbourený dav vesnicanu. V prípade, že se stanete nacím CP vystrídáte behem hry takových rolí hned nekolik. Mužete si být témer jistí, že budete každý den hrát neco (nebo nekoho) jiného.

  Proc se stát CP?

  Zaujala vás naše hra Gothic? Nemužete sestavit družinu? Stante se nacím CP! Máte jedinecnou možnost si behem jedné akce zahrát hned nekolik zajímavých rolí, které si vyberete ze široké nabídky. Poznáte nový kolektiv hravých lidí. Mužete se zúcastnit Gothica i jako jednotlivec a navíc není nezbytne nutné, abyste zde prodleli po celý cas. Stací jen predem organizátorum sdelit od kdy do kdy mohou pocítat s vaší pomocí. Stante se i vy soucástí kouzelného sveta Gothica!

V prípade, že si chcete prijet zahrát CP (cizí postavu), napište nám na e-mail gothiclarp@seznam.cz zprávu, která bude obsahovat tyto informace: vaše jméno, prezdívku, mobil, vek, a informaci o tom, jaký typ rolí máte zájem si zahrát (bojové nebo info, nebo od každého neco). Prípadne nás poteší i strucné informace o tom, jaké máte zkušenosti s LARPy a Gawainem v prípade, že se s vámi neznáme.